Romana Beitlová Izáková +420 603 438 388

romana@vizazistkakladno.cz

Vizážistka

stylistka

Služby

Vizážistka

Líčení po 40

Líčení po 50

Proměny vizáže

Proměna vzhledu

SPOLEČENSKÝ ÚČES

Společenské líčení

Proměny a styling

Líčení na maturitní ples

Co používám

Dárkové vouchery

Vizážistka

Jsem vizážistka a make-up artistka. Věnuji se nejrůznějším technikám upravování vzhledu obličeje a pleti pomocí kosmetiky. Nejčastěji tvořím make-upu pro příležitosti, jako jsou svatby, módní přehlídky, fotografické a filmové natáčení, divadelní představení a další události.

Společenské líčení

Společenské líčení pro mě nejčastěji znamená make-up navržený tak, aby odpovídal formálním a slavnostním událostem, jako jsou večerní plesy, galavečery, svatby, oslavy a jiné události. Cílem společenského líčení je zdůraznit Vaší krásu a přizpůsobit se atmosféře i oblečení společenské akce.

Líčení na maturitní ples

Cílem líčení na maturitní ples je vytvořit sofistikovaný a zároveň mladistvý vzhled, který bude ladit s elegancí a formálností vašeho maturitního plesu.

Proměna vzhledu

Proměna vzhledu se může týkat make-up, účesu, oblečení či kombinací všeho s cílem objevit vaše já a být se sebou spokojená, najít to co vám nejlépe sluší.

Společenský účes

Společenský účes může být pro maturitní ples, promoce, svatby či jiné události, kde je cílem udělat maximální dojem. Společenský účes je stejně důležitý jako líčení a šaty pro takovou událost. Mé služby jsou komplexní a proto ráda pomohu i s dalšími nezbytnostmi pro společenské setkání. Líčení, make-up i stylingové poradenství.

Proměna vizáže

Proměny vizáže jsou individuálním dílem s cílem vyzvednout Vaši přirozenost a krásu co každý z nás má. Během proměny vizáže pracuji s vaším typem, barvami a celkovým vzhledem i prostředím. Taková proměna vizáže se může týkat vlasů, make-upu i celkové kosmetiky. Ráda Vám pomohu s výběrem toho nejlepšího pro Vaší vizáž.

Účes na maturitní ples

Existuje mnoho různých stylů, které můžete zvážit v závislosti na délce a textuře vašich vlasů, tvaru obličeje a také osobních preferencích co se týkají vašeho účesu na maturitní ples.

líčení po 50

Proměny a styling

Baví mě vybrat to co vám sluší s sledovat úžas ve vašich očích i u vašich přátel co sledují to proměnu stylingu. Pojďme se domluvit i na té vaší!

Co používám

Často se ptáte co používám za make-up, tužky, rtěnky, stíny no prostě to co vás dělá krásnými. Proto si nově můžete i tyto pomůcky a výrobky u mě objednat.

Dárkové vouchery

Obdarujte své blízké voucherem v libovolné hodnotě. Ráda Vám poradím jaký dárkový voucher je ten pravý.